نتایج لاتاری ۲۰۱۶

نتایج لاتاری ۲۰۱۶

اگر شما در حال مطالعه این مطلب هستید ،  حتما جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به مهاجرت به آمریکا (و یا حتی مهاجرت به اروپا ) دارید و برای رسیدن به هدفتان   از تاریخ  ۱ اکتبر ۲۰۱۴ تا ۳ نوامبر ۲۰۱۴ برای لاتاری گرین کارت ۲۰۱۶ ثبت نام کردیده اید . (لاتاری ۲۰۱۶) یعنی سه بال خودمان در لاتاری سال ۹۳ ثبت نام کردید  و حال مشتاق هستید که بدانید نتایج آن چه زمان اعلام میشود و از کجا باید نتایج آن را مشاهده کنید . در صورت قبولی چه کاری باید انجام دهید و یا در صورت فراموش کردن شماره تایید ثبت نام خود چه کاری باید انجام دهید تا بتوانید آن را دوباره بازیابی کنید ؟ مطلب زیر را مطالعه نمایید تا جواب تمام سوالهایتان را بگیرید .

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۶ :

نتایج لاتاری۲۰۱۶ در تاریخ ۵ می ۲۰۱۵ برابر با ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ ساعت ۱۲ ظهر به وقت شهر واشنگتن اعلام میشود.

نحوه چک کردن نتایج لاتاری ۲۰۱۶ : 

برای چک کردن نتایج لاتاری فقط و فقط باید به سایت اصلی وزارت امور خارجه آمریکا مراجعه نماییدبرای رفتن به این سایت بر روی  dvlottery کلیک کنید. نتایج فقط از طریق همین سایت اعلام میشود و برای برندگان هیچ گونه ایمیل و یا تماسی مبنی بر قبولی در لاتاری دریافت نخواهید کرد(  پس مراقب کلاهبرداران باشید  ). شما برای چک کردن نتایج وارد سایت شده و وارد قسمت اعام نتایج میشود . برای مشاهده نتیجه باید سه مورد را داشته باشید .

۱- کد تاییدیه ثبت نام ( بعد از ارسال فرم ثبت نام این کد را دریافت کرده اید Confirmation Number )

۲-نام فامیل ثبت نام کننده ( در فرم ثبت نام وارد کرده اید )

۳- سال تولد ( در فرم ثبت نام وارد کرده اید )

پس از وارد کردن اطلاعات بالا بر روی submit کلیک می کنید . اگر در صفحه ای که جدید باز می شود با گزینه  You has not bin selected   روبرو شدید ، خوب متاسفانه امسال نیز شما قبول نشده اید . البته برای اطمینان از اینکه اطلاعاتتان رو درست وارد کرده یک بار دیگر اطلاعات را دقیق وارد کنید .

اگر کد تایید ثبت نام خود را گم کرده اید بر روی Forgot confirmation number کلیک کنید و اطلاعات ورودی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید وارد کنید تا کد تاییدیه شما به ایمیتان ارسال شود .

اگر شما در نتایج لاتاری ۲۰۱۶ به عنوان برنده انتخاب شده باشید  وارد صفحه جدید می شود صفحه ای شبیه عکس زیر :

lottery2نتایج لاتاری 2016

خوب خونسری خود را حفظ کنید . ابتدا صفحه مورد نظر را در سیستم ذخیره کنید . سپس یک پرینت نیز از آن بگیرید . در این صفحه مهمترین پزینه کیس نامبر شماست که هر چه کمتر باشد شما زودتر برای مصاحبه دعوت خواهید شد و شانس دریافت ویزای شما بیشتر میشود . مراجل بعدی که در پیش دارید :

پر کردن فرمهای مربوطه، انتخاب کونسولگری که باید در آن مصاحبه شوید . ایرانیان معمولا یکی از ۴ سفارت آمریکا در کشورهای  زیر را انتخاب میکنند

ترکیه – ارمنستان – امارات  و قبرس .

این نکته را یادتان باشد تا زمانی که ویزا آمریکا را نگرفته اید و یا حتی وارد خاک این کشور نشده اید قبولی خود را به افراد دیگر اعلام نکنید . شاید به هر دلیلی موفق به رفتن نشوید و آن وقت دیگران با رفتارها و سوالهایشان شما را دیوانه خواهند کرد .

این هم یک مطلب در مورد نحوه اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۶ ، اگر هر گونه سوالی در رابطه با لاتاری و اعلام نتایج آن دارید با من در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنم .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.